Kontakt P.U.H LIGAR Jerzy Grabski
ul. Cz. Tańskiego 1a
73-102 Stargard
tel. +48 601 706 726
e-mail: ligar@pro.onet.pl

Więcej

Blog

Czy domy drewniane są bezpieczne?

Wiele osób zastanawia się nad budową domu z drewna. Szkieletowe domy drewniane buduje się szybko, a koszt całej realizacji bywa niższy niż w przypadku budynków murowanych. To wszystko sprawia, że ta technologia z roku na rok zyskuje coraz większe zainteresowanie. Rosnąca popularność nie rozwiała jednak wątpliwości dotyczących bezpieczeństwa obiektów mieszkalnych wykonanych z drewna. Czy taki dom będzie w stanie ochronić nas przed wichurami, powodziami i zagrożeniem pożarowym? Na to pytanie spróbujemy odpowiedzieć w dalszej części naszego artykułu.
Czytaj dalej


Zalety budowy domów z drewna


Domy drewniane znów wracają do łask. Coraz więcej osób dostrzega niewątpliwe piękno i wysoką jakość naturalnego materiału budowlanego, jakim jest drewno. Oczywiście współczesne domy z drewna różnią się nieco od tych sprzed kilkudziesięciu lat, powstają z zastosowaniem zupełnie innych technologii, a wdrażane w nich rozwiązania konstrukcyjne i instalacyjne pozwalają na energooszczędne, komfortowe mieszkanie. Jednak ich uniwersalność i niewątpliwa ponadczasowość to dwie niewątpliwe zalety domów z drewna.
Czytaj dalej


Witamy na blogu firmy Ligar!

Blog firmy Ligar


Czytaj dalej


 
 
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.
X