Kontakt P.U.H LIGAR Jerzy Grabski
ul. Cz. Tańskiego 1a
73-102 Stargard
tel. +48 601 706 726
e-mail: ligar@pro.onet.pl

Więcej
Domek
Domek

Domy szkieletowe drewniane - oferta Ligar

Specjalizujemy się w budowie całorocznych domów drewnianych w oparciu o technologię szkieletową. Realizujemy również projekty domków rekreacyjnych.

Nasze usługi są kompleksowe i obejmują wykonanie fundamentów oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych, deszczowych, elektrycznych, gazowe, a także centralnego ogrzewania w drewnianych domach szkieletowych. Zajmujemy się również wykończeniem wnętrz. Możemy zrealizować inwestycje w:

 

 

Niezawodne technologie

 

Do budowy domów z drewna wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały. Zgodnie z projektem i ustaleniami z Klientem istnieje możliwość zamontowania ogrzewania podłogowego, pomp ciepła, systemów solarnych, ogrzewania kominkowego oraz innych instalacji, które podniosą komfort użytkowania domu.

 

Budowa domów w technologii szkieletowej

 

Technologia szkieletowa cieszy się coraz większą popularnością. Jedną z zalet jest możliwość budowy domu niezależnie od pory roku. Poza etapem wykonania fundamentów reszta prac może być przeprowadzona w dowolnym momencie. Kolejnymi zaletami tej technologii są szybkość budowy domu i precyzja.

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z budową domów, terminami, kosztami.

 

 
 
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.
X