Kontakt P.U.H LIGAR Jerzy Grabski
ul. Cz. Tańskiego 1a
73-102 Stargard
tel. +48 601 706 726
e-mail: ligar@pro.onet.pl

Więcej
Domek
Domek

Parterowe domy z drewna - 50-70 m2

Cieszymy się, że zainteresowali się Państwo naszą ofertą budowy domów parterowych. Tego typu budownictwo jest coraz częściej spotykane w Polsce i niesie ze sobą wiele korzyści. Wystarczy działka o odpowiednich rozmiarach, aby móc zrealizować swoje marzenie o przestrzennym domu parterowym z drewna. W swojej ofercie mamy domy o różnej wielkości. Oprócz prezentowanych w tej zakładce domów o powierzchni 50-70 m² możemy wykonać dla Państwa również większe domy szkieletowe z drewna: na przykład dom o powierzchni 70 – 100 m² czy 100-130 m².

Jedną z zalet drewnianych domów parterowych, o której możemy powiedzieć opierając się na zawodowym doświadczeniu, jest zdecydowanie krótszy czas budowy. Jeśli więc szybka realizacja jest dla Państwa bardzo istotną kwestią, budowa domu parterowego jest rozwiązaniem dla Was. Zapraszamy do współpracy klientów ze Stargardu, Szczecina, Goleniowa i okolic.

 

 

BRONKÓW
Powierzchnia zabudowy: 60 m kw.
Powierzchnia całkowita: 60 m kw.
Powierzchnia netto:50,73 m kw.
Kąt dachu: 25 stopni

 


 

MYŚLIBÓRZ WIELKI 2
Powierzchnia zabudowy: 70,5 m kw.
Powierzchnia całkowita: 70,5 m kw.
Powierzchnia netto: 60,5 m kw.
Kąt dachu: 30 stopni

 
 
 
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.
X