Kontakt P.U.H LIGAR Jerzy Grabski
ul. Cz. Tańskiego 1a
73-102 Stargard
tel. +48 601 706 726
e-mail: ligar@pro.onet.pl

Więcej
Domek
Domek

Domy z drewna - wnętrza

Oferta firmy Ligar zawiera zarówno projektowanie, jak i wykonanie szkieletowych domów z drewna. Wiemy, że projekt musi być przystosowany do indywidualnych potrzeb inwestora, dlatego nie odmawiamy wprowadzania zmian projektowych i staramy się stworzyć rozwiązania, które będą najwygodniejsze dla naszych Klientów.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie domów szkieletowych przekłada się na satysfakcję Klientów, wysoką jakość wykonania oraz krótki czas realizacji zleceń. Nieustannie wdrażamy nowe technologie oraz dbamy o detale i proponujemy nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że domy są niezwykle funkcjonalne i komfortowe. Wykonujemy również prace wykończeniowe, dlatego też nasze domy są praktycznie gotowe do zamieszkania. Projektując wnętrza inspirujemy się najnowszymi trendami aranżacyjnymi oraz potrzebami i wizją klientów. Zapraszamy do galerii zdjęć, w których przekonają się Państwo na własne oczy, jak prezentują się wnętrza naszych domów z drewna!

 

Zapraszamy do galerii zdjęć, w której przekonają się Państwo jak wyglądają wnętrza naszych domów z drewna!

 

Działamy nie tylko na terenie Stargardu czy Szczecina, ale również między innymi w Goleniowie, Zielonej Górze oraz Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszamy do kontaktu z firmą!

 

pokoje łazienki
 
 
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.
X